• Dąbrowa Górnicza
  • Dachy: 576 030 053
  • Zadaszenia tarasów: 509 710 181
  • Pon-Pt: 8:00 - 17:00, Sob: 9:00-13:00

Dachy

Rettap to firma specjalizująca się w pokryciach dachowych. Dysponujemy wiedzą i wieloletnim doświadczeniem dzięki czemu pomożemy wybrać trwałe i estetyczne rozwiązania dla Twojego domu. Kompleksowo wycenimy potrzebne materiały dopasowując ofertę do potrzeb i możliwości klienta.

Na miejscu wykonamy zamówione przez Ciebie obróbki blacharskie, parapety itp.. Skontaktujemy Cię z najlepszymi wykonawcami i skoordynujemy dostawy z harmonogramem prac budowlanych. Współpracujemy z wiodącymi producentami pokryć dachowych, sprzedajemy jedynie te materiały których bez obaw użylibyśmy sami.

Dachy

W naszej ofercie znajdują się dachówki ceramiczne wiodących producentów między innymi Bogener Dachziegiel Dachy Bawari czy Creaton.

Oferujemy także produkty z łupka naturalnego dostarczane przez lidera rynku firmę Rathscheck lub dachówkę włóknocementową belgijskiej firmy SVK.

GONT I PAPA

Jesteśmy dystrybutorem amerykańskich gontów papowych firmy Owens Corning z dożywotnią gwarancją. Posiadamy w ofercie pełną gamę gontów papowych jednowarstwowych, laminowanych oraz bogaty wybór pap od lidera na rynku polskim firmy Technonicol. Znajdą Państwo u nas także produkty firm Copernit czy Busscher Hoffmann.

BLACHY DACHOWE

W naszej ofercie znajdują się takie produkty jak blachodachówki konwencjonalne, blachodachówki modułowe, blachy trapezowe, blacha na rąbek zatrzaskowy, blacha na rąbek profesjonalny – rzemieślniczy. Naszym głównym dostawca produktów z blach stalowych i aluminiowych jest firma Bratex.

Doskonała jakość produktów opiera się na nowoczesnych technologiach produkcji ale również na surowcu. Firma opiera swoją produkcję wyłącznie na SZWEDZKICH blachach koncernu SSAB. W naszej ofercie znajdują się także blachy cynkowo-tytanowe do zastosowań na rąbek stojący. W tym zakresie współpracujemy z jedną z najstarszych hut i walcowni Europy, z polskim producentem MS Silesia s.a. Posiadamy także blachodachówki z posypką renomowanej firmy Gerard.

OKNA

W ofercie mamy pełną gamę okien dachowych najlepszych producentów
Roto, Dakea, Fakro

RYNNY

Posiadamy w ofercie rynny z PVC belgijskiego producenta firmy Scala oraz polskiego lidera rynku firmy Galeco. Doskonałym wyborem będą rynny stalowe firmy Bratex.

PRODUCENCI

Zapraszamy do naszego salonu gdzie można na własne oczy obejrzeć ekspozycje produktów. Zobaczycie Państwo wiele modeli dachówek w najciekawszych kolorach, większość modeli blach modułowych , blachodachówek, blach na rąbek stojący.

Posiadamy także ekspozycje wszystkich modeli:

Odwiedź nas lub zadzwoń

Pokrycia dachowe:

Płyty z tworzyw sztucznych:

Dostarczamy przetestowane produkty o najwyższej jakości.