DESKA TARASOWA

Deski kompozytowe lepsze od drewnianych

Deski kompozytowe są coraz chętniej wybierane na taras i wypierają tradycyjne drewno tarasowe.

Rodzaje desek tarasowych kompozytowych

W naszej ofercie znajda Państwo produkty różnego typu charakteryzujące się innymi właściwościami.

WPC

Wood Plastic Composite

Jest kompozytem na osnowie polimerów termoplastycznych z dodatkiem włókien drzewnych.

NFC

Natural Fiber Composites

Jest nowatorskim produktem opartym na łusce ryżowej oraz polichlorku winylu.

Nasza firma w stałej sprzedaży posiada produkty WPC oparte na PVC oraz PE ale także deski NFC oparte na łusce ryżowej i PVC.

Producenci oferują gotowe systemy tarasowe, na które składają się legary, deski kompozytowe, maskownice i łączniki umożliwiające mocowanie desek bez widocznych wkrętów, a także listwy ułatwiające montaż.

Oferujemy Państwu wyjątkowy produkt firmy Cros Wood. Jest to deska tarasowa z grupy NFC.

Materiał kompozytowy Resysta jest efektem złożonego projektu, którego celem było stworzenie produktu imitującego drewno, przyjaznego dla środowiska, a także odpornego na działanie promieni UV, deszcz, śnieg czy słoną wodę.

Materiał kompozytowy Resysta jest efektem złożonego projektu, którego celem było stworzenie produktu imitującego drewno, przyjaznego dla środowiska, a także odpornego na działanie promieni UV, deszcz, śnieg czy słoną wodę.

PRZYKŁADY REALIZACJI

Poniższe zdjęcia przedstawiają wykonanie tarasów za pomocą deski kompozytowej CROS WOOD

Deska tarasowa z kompozytu drewna to flagowy produkt wśród systemów firmy Gamrat WPC. Produkty te z powodzeniem zastępują tradycyjne produkty z drewna i drewna egzotycznego, a przy tym wymagają mniejszego nakładu pracy i są bardziej wytrzymałe.

Wyjątkowość desek tarasowych Gamrat WPC polega na połączeniu drewna z tworzywem sztucznym. 45% materiału to starannie wyselekcjonowana mączka drzewna, a kolejne 45% to czyste PVC. Pozostałe 10% wykorzystano na dodatek materiałów, które poprawiają parametry produktu.

Nasze deski są odporne na zmienne warunki atmosferyczne i zachowują swoje właściwości przez wiele lat. Koniec z olejowaniem i malowaniem – deska tarasowa Gamrat WPC to solidny produkt, który nie wymaga dodatkowej konserwacji. Zachęcamy do wyboru najbardziej dogodnej dla Państwa opcji. Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta: Gamrat WPC

PRZYKŁADY REALIZACJI

Poniższe zdjęcia przedstawiają wykonanie tarasów za pomocą deski kompozytowej Gamrat WPC

Kompozyty SEQO stanowią doskonałą alternatywę dla drewna naturalnego. Zarówno jeśli weźmiemy pod uwagę tarasy i balkony jak i ogrodzenia czy elewacje.

SEQO Standard to deski kompozytowe I generacji zbudowane w 55% z mączki drzewnej oraz w 35% z polietylenu PE, ich budowa oraz kolor wewnątrz jak i na zewnątrz jest taka sama.

Deska WPC oparta na polietylenie mają wysoką zawartość drewna dzięki czemu wglądają bardzo naturalnie. Deski te mają też wysoką odporność na działanie promieni UV. Polietylen używany do produkcji deski w większości pochodzi z recyklingu co czyni te produkty bardzo ekologicznymi. Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta: SEQO

PRZYKŁADY REALIZACJI

Poniższe zdjęcia przedstawiają wykonanie tarasów za pomocą deski kompozytowej SEQO