Szukasz wyjątkowego i stylowego zadaszenia tarasu, które poprawi wygląd Twojej przestrzeni życiowej? Z zadaszeniem tarasowym Cube firmy Verasol możesz spełnić to marzenie. Nowoczesny, kubistyczny design przyciągnie wzrok w Twoim ogrodzie.

To zadaszenie tarasowe zostało opracowane wyłącznie przez firmę Verasol i charakteryzuje się innowacyjną konstrukcją i ultranowoczesnymi elementami. Wyjątkowo szerokie wsporniki i rynna nadają Cube solidny i stylowy wygląd. Krystalicznie przezroczysty szklany dach (z niewidocznym spadkiem dachu) zapewnia mnóstwo naturalnego światła. Dzięki wzmocnionej rynnie zapewniamy, że nawet dach o szerokości do siedmiu metrów może stanąć na dwóch słupach. Dzięki temu możesz cieszyć się widokiem bez przeszkód.

Zaprojektuj zadaszenie Cube całkowicie indywidualnie: wybierz jeden z dwóch możliwych kolorów (biała RAL 9010 lub antracyt) i uzupełnij ją różnymi opcjami i akcesoriami. Chcesz cieszyć się dodatkową przestrzenią życiową przez cały rok? Dzięki różnym typom ścian przednich i bocznych możesz w mgnieniu oka przekształcić swoje zadaszenie tarasu w kompletne pomieszczenie ogrodowe.

Verasol Cube można ustawić jako wolnostojące w ogrodzie lub przy ścianie budynku. Cube jest dostępny tylko z jednym rodzajem pokrycia dachu.

Wymiary:
Maksymalna wysokość słupków wynosi 2500 mm

Konstrukcja zadaszenia Cube została przystosowana do I i II strefy opadów śniegu w Polsce.

Kolory

Biała struktura

RAL9010 (kolor specjalny)

Struktura antracytowa

RAL7016

Pokrycie

Szkło bezpieczne

Standardowe pokrycie dachu Verasol Cube składa się z przezroczystego szkła bezpiecznego o grubości 10 mm.

Uśmiechnięty i zadowolony człowiek, który trzyma w dłoni kubek z kawą, ciesząc się chwilami spędzonymi na świeżym powietrzu — ten znany z reklam, utopijny obrazek może stać się Twoją rzeczywistością! Wystarczy, że odpowiednio zadbasz o taras, wybierając nowoczesne zadaszenie. Wiata Cube z jednej strony ochroni Cię przed nieprzyjazną temperaturą, a z drugiej ulewnymi opadami. Konstrukcja może posiadać boczne ściany, ich rozłożenie zajmuje krótką chwilę. Dzięki nim w kilka minut zmienisz otwarty taras w zabudowane pomieszczenie ogrodowe. Takie rozwiązanie sprawdzi się w wielu sytuacjach np. podczas spotkania ze znajomymi. Gdy w trakcie imprezy pogoda się popsuje lub zacznie dokuczać niższa temperatura, wystarczy zasunąć boczne oraz przednie ściany. Seria Cube to innowacyjne zadaszenia dla fanów nowoczesnych koncepcji.

Kubistyczne dzieło sztuki w Twoim ogrodzie

Zadanie wiaty jest proste, ma chronić wypoczywające osoby przed nieprzyjemnymi warunkami pogodowymi. Seria Cube świetnie wywiązuje się z tej roli, dodatkowo idzie jeszcze krok dalej. Jej projektanci udowodnili, że zadaszenie potrafi być nie tylko praktyczne, lecz także efektowne i designerskie. Kubistyczne akcenty, wizualna lekkość konstrukcji, wyraziste kolory oraz innowacyjna bryła wprawią w zachwyt niejedną osobę. Wypoczywanie w takim otoczeniu staje się jeszcze przyjemniejsze. Łatwiej się zrelaksować, czy też cieszyć chwilą. Zadaszenie jest dostępne w dwóch, standardowych kolorach. Wiata dostępna jest w dwóch kolorach: białym i antracytowym. Obydwie barwy mają uniwersalne zastosowanie, będą pasować do zewnętrznych aranżacji w różnym stylu. Naszym zdaniem seria Cube to architektoniczne dzieło sztuki, które będzie designerskim bohaterem ogrodu.

Wytrzyma spore obciążenia — zadaszenie z bezpiecznego szkła

Za opracowanie zadaszenia odpowiada Verasol i samo to stanowi jego najlepszą rekomendację. Gdy minie już pierwszy zachwyt konstrukcją wiaty, dostrzeżesz jej pozostałe atuty. Konstruktorzy postawili na szerokie wsporniki oraz rynny. Do tego wrażenie robi przezroczysty dach z niewidocznym spadkiem, zapewnia sporo naturalnego światła. Warto wiedzieć, że standardowe pokrycie składa się z bezpiecznego szkła o grubości 10 mm. Wytrzymuje obciążenie na poziomie dziesiątek kilogramów na metr kwadratowy. Zadaszenie wykonujemy na zamówienie. Wiata może mieć różne wymiary. Mowa o szerokości w przedziale 400 – 700 cm oraz głębokości na poziomie 300 – 400 cm. Skrojone pod wymiar zadaszenie Verasol zamontujesz przy ścianie budynku lub jako wolnostojący obiekt ogrodzie. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub dokładnej wyceny, skontaktuj się z nami. Czekamy na telefon lub e-maila.

Chcesz wiedzieć więcej?