Osłony zapewniające więcej cienia

Czy chciałbyś usiąść wygodnie na swoim tarasie nawet w najgorętsze i najbardziej słoneczne dni w roku?

W przypadku markiz poddachowych firmy Verasol osłonisz się przed nadmiernym nasłonecznieniem, zapewniając przy tym optymalne natężenie światła pod dachem. Markiza przeciwsłoneczna jest bezpiecznie przymocowana do wewnętrznej strony zadaszenia tarasu, dzięki czemu jest chroniona przed warunkami atmosferycznymi i zabrudzeniami zewnętrznymi. Dzięki temu możesz bezpiecznie zostawić wysuniętą markizę pod dachem, nawet gdy nie ma Cię w domu.

Markizy Verasol są dostępne w różnych typach (poddachowe: markizy przeciwsłoneczne, T90, T200 ; dachowe W350), kolorach i wzorach oraz mogą być sterowane zarówno ręcznie, jak i elektrycznie. Bogata oferta pozwoli, znaleźć odpowiednią dla Ciebie ochronę przeciwsłoneczną.

Markiza przeciwsłoneczna

Markiza przeciwsłoneczna to nasza najbardziej ekonomiczna forma ochrony przeciwsłonecznej. Osłony przeciwsłoneczne o stałej szerokości 945 mm idealnie pasują do wszystkich dachów z poliwęglanu.

Każdą część konstrukcji można rozsuwać lub zsuwać oddzielnie za pomocą specjalnego drążka. Markizy tarasowe są dostarczane w całości jako zestaw do samodzielnego montażu, wraz z akcesoriami do mocowania i praktyczną instrukcją.

Markizy T90

Markiza poddachowa T90 składa się z jednego elementu rozpiętego pomiędzy profilami aluminiowymi i może być łatwo obsługiwana ręcznie za pomocą korby. Maksymalna możliwa szerokość to 5500 mm.

Markizy T200

Markiza poddachowa T200 jest sterowana elektrycznie. T200 składa się z dużej tkaniny przeciwsłonecznej, która jest rozpięta między profilami aluminiowymi.

Ta markiza poddachowa może być obsługiwana elektrycznie – za pomocą przełącznika ręcznego lub pilota.

Wybierz system Somfy, dzięki któremu możesz sterować wszystkimi urządzeniami przeciwsłonecznymi za pomocą jednego pilota! Maksymalna możliwa szerokość to 7000 mm.

Markizy W350

W350 to markiza elektryczna, która w przeciwieństwie do naszych markiz poddachowych jest montowana na szczycie dachu. Jaka jest zaleta? Markiza zatrzymuje ciepło słoneczne, zanim dotrze ono do dachu zadaszenia tarasu, dzięki temu masz komfortowy chłód pod dachem nawet w upalne dni.

W350 jest sterowana elektrycznie. Tkanina dostępna w różnych kolorach i motywach.

Osłony tarasowe – bogata oferta firmy Verasol

W przeciągu ostatnich lat osłony przeznaczone do ochrony tarasu czasu zyskały na popularności i stanowią dobre rozwiązanie do domów rodzinnych w celu ochrony przed nadmiernym nasłonecznieniem w cieplejsze pory roku. Osłony tarasowe zapewniają optymalne natężenie światła pod dachem. Są bezpiecznie montowane do wewnętrznej strony zadaszenia Twojego tarasu. Mogą być one sterowane ręcznie lub elektrycznie. W ofercie firmy Verasol znajdą Państwo różne typy markiz – poddachowe: markizy przeciwsłoneczne, T90, T200 ; dachowe W350, w różnych kolorach, dzięki czemu bez problemu dobierzecie odpowiednie rozwiązanie do stylu architektonicznego waszego domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Osłony tarasowe – dostępne rodzaje

W naszym asortymencie uwzględniliśmy kilka rodzajów osłon przed słońcem na taras, które klasyfikowane są m.in. ze względu na sposób sterowania. Tym samym, oferowane przez nas osłony tarasowe można jeszcze dokładniej dopasować do indywidualnych preferencji, a także charakterystyki i specyfiki zadaszenia.

Łatwość w sterowaniu osłoną tarasową jest jednym z tych atutów, na jaki często zwracają uwagę nasi klienci. Dlatego proponujemy markizy, którymi można sterować ręcznie, ale również elektrycznie. Najbardziej ekonomiczną formą ochrony przeciwsłonecznej, jaką reprezentuje markiza przeciwsłoneczna, można łatwo sterować przy pomocy drążka. Ich montaż i obsługa są niezwykle proste. Dostępne kolory markizy (kremowobiały, antracytowy).

Klientom oczekującym bardziej zaawansowanych rozwiązań, polecamy osłony tarasowe sterowane elektrycznie – do takich zalicza się np. markiza T200. Można nią łatwo sterować przy pomocy pilota lub przełącznika ręcznego. Sposób sterowania markizą warto dobrać do wielkości swojego zadaszenia tarasowego. W przypadku dużych zadaszeń zdecydowanie lepszym rozwiązaniem okaże się markiza sterowana przy pomocy pilota.

Innym rozwiązaniem jest natomiast markiza montowana na szczycie dachu – jakie są jej zalety? Przede wszystkim, zatrzymuje ona promienie słoneczne już na etapie dotarcia do zadaszenia. Tkaniny naszych markiz oraz ich różnorodność pozwolą na dopasowanie wzoru czy też koloru do indywidualnych upodobań, ale też innych elementów sąsiadujących z zadaszeniem, tworząc spójną, przyjemną w przebywaniu przestrzeń.

Osłona przed słońcem na taras – zalety markiz tarasowych

Jeśli poszukują Państwo skutecznej osłony przed słońcem na taras, najkorzystniejszym rozwiązaniem będzie markiza tarasowa, która ma kilka bardzo istotnych zalet, a mianowicie:

Chcesz wiedzieć więcej?