Płyty faliste i trapezowe wykonane z poliwęglanu to doskonały materiał na pokrycia dachowe, świetliki, daszki, szklarnie, wiaty garażowe, osłony miejsc parkingowych, itp. Jeśli szukają Państwo najlepszego tworzywa na wiatę samochodową czy domek na narzędzia do ogrodu, poliwęglan sprawdzi się idealnie w tej roli.

Poliwęglan posiada doskonałe właściwości fizyczne, wysoką wytrzymałość mechaniczną oraz szeroki zakres temperatur eksploatacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami tego materiału oraz z przykładami jego zastosowania w budownictwie, ogrodnictwie czy przemyśle.

Posiadamy najszerszą na rynku ofertę płyt profilowanych z poliwęglanu. W stałej sprzedaży posiadamy płyty SUNTUF Brytyjskiej firmy Palram o różnych profilach i grubościach. Jesteśmy także wyłącznym dystrybutorem płyt włoskiego producenta Polypiu.

PRODUKTY I USŁUGI

Nasza firma jest dystrybutorem najwyższej jakości płyt z tworzyw sztucznych znajdujących zastosowanie również w budownictwie: przy budowie zadaszeń drzwi, balkonów czy tarasów.