Gerard Ahi Roofing jest wiodącym światowym producentem dachówek stalowych z naturalnym kruszywem skalnym.

W 1957 roku, założyciel firmy Lou Fisher, innowator i biznesmen z Nowej Zelandii, wynalazł pierwszą na świecie stalową dachówkę powlekaną łupkami kamiennymi. W ciągu następnych pięciu dekad ta koncepcja została opracowana z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii umożliwiających Dachom AHI szybki rozwój z czterema zakładami produkcyjnymi na czterech różnych kontynentach, włączając Europejska siedziba w Belgii.

Blacha z posypką czy tez precyzyjniej blachodachówka z posypka to doskonałe rozwiązanie na każdy dach. Z uwagi na niewielką wagę produktu w porównaniu z dachówkami ceramicznymi czy betonowymi może być stosowany zarówno w nowym budownictwie oraz do remontów dachów o starej konstrukcji. Blachodachówka z posypką Gerard to 60 lat doświadczenia w produkcji. Dzięki dopracowanej technologii i najwyższej jakości surowcom produkty te objęte są 50cio letnią gwarancją!

Kamienna posypka nałożona na powłokę stalową - chronioną stopem cynku, aluminium i magnezu, nadaje szlachetny wygląd, zabezpiecza mechanicznie, tłumi akustycznie, oraz zwiększa odporność na promieniowanie UV.

Więcej o Gerard: