Kim jesteśmy?

Firmę tworzą ludzie z pasją których całe życie zawodowe związane jest z branżą budowlaną, a dokładniej z pokryciami dachowymi. Sprowadzamy materiały o najwyższej jakości jedynie z krajów unii europejskiej ( Wielka Brytania, Niemcy, Włochy, Szwecja, Polska itp..). Nie znajdziesz u nas wszystkiego co proponuje rynek a jedynie produkty w które wierzymy , których jesteśmy pewni i które zastosowali byśmy na własnym domu.

Co robimy?

Naszym zadaniem jest kompleksowa obsługa inwestorów. Służymy pomocą w doborze materiałów, doradztwem technicznym. Dowiesz się u nas o alternatywnych rozwiązaniach możliwych do zastosowania na twojej budowie. Pomożemy w znalezieniu solidnych wykonawców i kalkulacji kosztów. Odwiedź nas i przy dobrej kawie opowiedz nam co chcesz uzyskać, a my zaproponujemy optymalne rozwiązania i przygotujemy kosztorysy.

Nasza misja

Naszą misją jest spełnienie oczekiwań, pomoc, doradztwo, dostarczenie materiałów najwyższej jakości i sprawienie by klienci przez lata cieszyli się z wybranych rozwiązań. Do każdego klienta i jego potrzeb podchodzimy z pełnym zaangażowaniem a naszym celem jest satysfakcja klienta i zaspokojenie jego potrzeb. 

Zapewniamy:

Odwiedź nas lub zadzwoń

Pokrycia dachowe:

tel.: 576 030 053
E-mail: dachy@rettap.pl

Zadaszenia tarasów:

tel.: 509 710 181
tel.: 575 011 707
E-mail: biuro@rettap.pl

Dostarczamy przetestowane produkty o najwyższej jakości.