Zachęcamy Państwo do zapoznania się z naszymi propozycjami daszków nad drzwi, a także zadaszeń balkonów i tarasów. Dostępne w naszej ofercie różne rodzaje i typy zadaszeń zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów. Ciekawym rozwiązaniem, do którego coraz bardziej przekonują się nasi Klienci są daszki modułowe – montowane nie tylko nad drzwi, ale też jako zadaszenia tarasów czy balkonów.

Nasze stylowe daszki nad drzwi świetnie sprawdzą się nie tylko w domach, ale też w sklepach, punktach usługowych czy obiektach użyteczności publicznej. Ich estetyczny wygląd nada każdej elewacji interesujący i niebanalny wygląd, a nie zapominajmy też, że daszki najlepiej chronią wejścia do budynku przed wiatrem, deszczem i śniegiem. Nasze niezwykle solidne i funkcjonalne daszki nad drzwi to inwestycja na lata – raz zakupione, staną się stałym elementem budynku i jego niekwestionowaną ozdobą.

PRODUKTY I USŁUGI

Nasza firma jest dystrybutorem najwyższej jakości płyt z tworzyw sztucznych znajdujących zastosowanie również w budownictwie: przy budowie zadaszeń drzwi, balkonów czy tarasów.

Daszki modułowe

Daszki nad drzwi łukowe/ markizy

Daszki Aqiula

Daszki Venus 1350

Chcesz wiedzieć więcej?