Zadaszenie tarasu GREENLINE to najwyższa jakość w przystępnej cenie. Wykonane z aluminium malowanego proszkowo. Dzięki wielu opcjom i akcesoriom możesz zbudować zadaszenie zgodnie z Twoimi potrzebami.

Jest to zadaszenie „szyte na miarę” oznacza to, iż wykonamy je dla ciebie na konkretny wymiar. Nasi doradcy przyjadą do Ciebie by zwymiarować miejsce gdzie ma powstać zadaszenie. Po akceptacji wymiarów, koloru, rodzaju przeszklenia wysyłamy potrzebne dane do fabryki. Po kilku tygodniach otrzymujemy zadaszenie skrojone pod twój taras. Umawiamy się na montaż i już możesz się cieszyć swoim nowym zadaszeniem tarasu.

GREENLINE z poliwęglanem jest standardowo wyposażony w dwa lub trzy wsporniki.

Szukasz zadaszenia o szerokości powyżej 7 metrów lub na indywidualne zamówienie? To jest możliwe! A może wolisz mieć dwa słupy zamiast trzech? To wykonalne! Zapytaj o możliwości.

Wysokość słupków wynosi maksymalnie 2500 mm.

Konstrukcja zadaszenia GREENLINE została przystosowana do I i II strefy opadów śniegu w Polsce.

Kolory

Biała struktura

RAL9010

Struktura antracytowa

RAL7016

Wykończenie rynny

Styl: Nowoczesny – Standard

Płaskie wykończenie rynny zapewnia, że zadaszenie tarasu Verasol® ma postać pełnej płyty. Płaskie wykończenie rynny jest przystosowane przede wszystkim do nowoczesnych mieszkań z ogrodami o zwartych kształtach.

Styl: Klasyczny

Klasyczne wykończenie rynny zapewnia idealny styl nowego zadaszenia tarasu. Styl klasycznego wykończenia rynny jest przystosowany przede wszystkim do nieco starszych mieszkań.

Styl: Design

Okrągłe wykończenie rynny zapewnia, że zadaszenie tarasu ma postać pełnej zwartej konstrukcji. Okrągłe wykończenie rynny jest przystosowane przede wszystkim do mieszkań z ogrodami z placami zabaw.

Pokrycie

Poliwęglan przezroczysty

Poliwęglan dymny

Poliwęglan opal

Poliwęglan przezroczysty 16 HG

Rozbudowa zadaszenia tarasu greenline

Zadaszenie tarasu GREENLINE zostało tak przystosowane, aby w łatwy sposób można było je rozbudować o dodatkowe elementy. Uzupełnienie o ścianki boczne stałe lub drzwi przesuwne bezramowe, daje możliwość stworzenia wspaniałego ogrodu letniego, a dodatkowe akcesoria typu markizy czy oświetlenie LED dopełnią efektu i umożliwią dopasowanie stylu zadaszenia do gustu i życzeń klienta.

Chcesz wiedzieć więcej?