Marzysz o przebywaniu na świeżym powietrzu przez cały rok? Z letnim ogrodem firmy Verasol możesz spełnić to marzenie. Dzięki szerokiej gamie opcji, stylów i kolorów do wyboru masz gwarancję, że znajdziesz coś, co pasuje do Ciebie i Twojego domu.

W czasie jesiennej i zimowej aury spoglądamy stęsknionym okiem na nasz taras i marzymy o kubku gorącej czekolady albo grzanego wina w otoczeniu spadających, kolorowych liści. A gdyby to było możliwe? Gdyby tylko szklana ścianka dzieliła nas od zielonej oranżerii, a nasz salon wychodziłby poza ściany konstrukcyjne budynku?

Szkło, które oddziela ogród od domu umożliwia życie w symbiozie pomiędzy domownikami, a aurą panującą na zewnątrz. Granice między koniecznością, a możliwością zacierają się, a Ty możesz cieszyć się swoim tarasem bez względu na pogodę.

Ogrody letnie

Szklana zabudowa tarasu umożliwia utworzenie ogrodu letniego, którym będziesz mógł się cieszyć przez cały rok! Przesuwne drzwi oraz duże, przeszklone ściany zapewnią ten sam widok, bez redukcji naturalnego światła. Jednak to rozwiązanie nie tylko daje komfort, ale również dodatkowo rozbudowuje przestrzeń życia domowników. Wszak dodanie szklanej zabudowy, spowoduje, że taras będzie tak naprawdę przedłużeniem salonu. Dobrze zaprojektowany ogród letni, nie tylko efektownie wzbogaci architekturę istniejącego budynku, ale także stanie się przestrzenią, którą będzie można zagospodarować w dowolny sposób: jako oranżerię, jadalnię, miejsce wypoczynku lub spotkań.

Dodatkowo taka przeszklona bryła, która nadaje zupełnie nowego wymiaru przestrzeni, stwarza możliwość zaprojektowania ogrodu w ogrodzie. Ponadto takie letnie ogrody możemy wyposażyć w promienniki ciepła, meble, i różnego rodzaju dodatki, które nadadzą miękkości i przytulności miejsca i jeszcze bardziej zatrą granicę pomiędzy budynkiem, a ogrodem. Zabudowując taras szklanymi ścianami zyskasz dodatkowe metry kwadratowe przestrzeni oraz piękne widoki.

Szkło

Szkło jest naturalnym wyborem, kiedy planujemy aranżację letniego ogrodu. Daje to znaczną możliwość obcowania z przyrodą, dlatego w naszej ofercie znajdziesz rozwiązania w połączeniu hartowanego szkła z aluminium, którego kolor dobierzesz do istniejącej elewacji i charakteru budynku. Jednak, co w przypadku, kiedy szukamy cienia i chłodu? Idealnym rozwiązaniem będą ekrany przeciwsłoneczne, które zapewnią regulację dostającego się światła do wnętrz naszych domów. Innym rozwiązaniem będą markizy, które dowolnie, w zależności od potrzeb, możemy regulować. Markizy, nie wymagają montażu szklanych ścian, a dzięki nim zyskujemy przytulne, osłonięte od słońca i sąsiadów miejsce. Nowe technologie pozwalają zarządzać tymi elementami zdalnie, za pomocą pilota. Przy aranżacji pomieszczeń liczy się każdy detal, również kolorystyczny, dlatego oferujemy szeroki wybór kolorów i wzorów naszych produktów. A to wszystko po to, by wybrać produkt najlepiej nadający się do montażu na danym budynku.

PRODUKTY I USŁUGI