Aluminiowa ścianka to kolejna opcja z bogatej oferty VERASOL. Dzięki wielu wariantom, ściankę możesz dopasować do swoich potrzeb. Za sprawą jej zastosowania zyskujesz komfort, prywatność oraz ochronę przez podmuchami wiatru oraz deszczem. Ściankę aluminiową można wykorzystać w zadaszeniach Greenline, Profiline oraz Cube. Sprawdzi się jako ścianka boczna, przednia oraz tylna w przypadku konstrukcji wolnostojących.

Wykonanie i opcje

Ścianka została wykonana z aluminiowych paneli nachodzących na siebie. Ścianki wykonujemy w standardowych wymiarach. W razie potrzeby wymiary ścianki można zmienić pod indywidualne potrzeby klienta. Ścianki wykonujemy w kolorze konstrukcji zadaszenia.

Ściankę możemy wykonać w kilku wariantach. Panele aluminiowe możemy łączyć z poliwęglanem komorowym przezroczystym lub mlecznym.

Właściwości ścianki aluminiowej

Rozbudowa zadaszenia Greenline i Profiline

Zadaszenie tarasu Greenline i Profiline zostało tak przystosowane, aby w łatwy sposób można było je rozbudować o dodatkowe elementy. Uzupełnienie o ścianki boczne stałe lub drzwi przesuwne bezramowe, daje możliwość stworzenia wspaniałego ogrodu letniego. A dodatkowe akcesoria typu markizy czy oświetlenie LED dopełni efektu, i umożliwi dopasowanie stylu zadaszenia do gustu i życzeń klienta.

Chcesz wiedzieć więcej?