Zadaszenie tarasu PROFILINE to produkt, który daje 100% swobody w tworzeniu otaczającej przestrzeni. Dzięki wielu opcjom i akcesoriom możesz zbudować zadaszenie zgodne z Twoimi potrzebami.

Jest to zadaszenie „szyte na miarę” oznacza to, iż wykonamy je dla ciebie na konkretny wymiar. Nasi doradcy przyjadą do ciebie by zwymiarować miejsce gdzie ma powstać zadaszenie. Po akceptacji wymiarów, koloru, rodzaju przeszklenia wysyłamy potrzebne dane do fabryki. Po kilku tygodniach otrzymujemy zadaszenie skrojone pod twój taras. Umawiamy się na montaż i już możesz się cieszyć swoim nowym zadaszeniem tarasu.

PROFILINE to możliwość wyboru spośród piętnastu kolorów konstrukcji, trzech kolorów pokrycia dachu z poliwęglanu komorowego lub szkła, w trzech różnych stylach wykończenia i różnych rozmiarach. Zadaszenie PROFILINE to solidna konstrukcja umożliwiająca na swobodną rozbudowę zadaszenia do ogrodu letniego.

Istnieje możliwość wykonania zadaszenia pod indywidualne wymiary klienta.

Kolory

Biała struktura

RAL9010 (kolor specjalny)

Lakier strukturalny mosiężny

Struktura antracytowa

RAL7016

Jasny dąb

Ciemny dąb

Lakier strukturalny czarny

kolor specjalny

Lakier strukturalny brązowy

Kolor specjalny

Lakier strukturalny kremowo-biały

RAL 9001

Lakier strukturalny niebieski

kolor specjalny

Lakier strukturalny czerwony

Kolor specjalny

Lakier strukturalny zielony

RAL 9001

Lakier strukturalny srebrny

Lakier strukturalny szary

Kolor specjalny

Lakier strukturalny kremowo-biały gładki

RAL 9001 (kolor specjalny

Lakier strukturalny gładki w kolorze białym

RAL 9016

Zadaszenie tarasu PROFILINE wyprodukowano z zachowaniem zasad ekologii i pokryto odpornym na ścieranie lakierem strukturalnym w piętnastu wersjach kolorystycznych – siedmiu podstawowych i ośmiu pod specjalne zamówienie.

Wykończenie rynny

Styl: Nowoczesny – Standard

Płaskie wykończenie rynny zapewnia, że zadaszenie tarasu Verasol® ma postać pełnej płyty. Płaskie wykończenie rynny jest przystosowane przede wszystkim do nowoczesnych mieszkań z ogrodami o zwartych kształtach.

Styl: Klasyczny

Klasyczne wykończenie rynny zapewnia idealny styl nowego zadaszenia tarasu. Styl klasycznego wykończenia rynny jest przystosowany przede wszystkim do nieco starszych mieszkań.

Styl: Design

Okrągłe wykończenie rynny zapewnia, że zadaszenie tarasu ma postać pełnej zwartej konstrukcji. Okrągłe wykończenie rynny jest przystosowane przede wszystkim do mieszkań z ogrodami z placami zabaw.

Pokrycie

Poliwęglan przezroczysty

Poliwęglan dymny

Poliwęglan opal

Poliwęglan przezroczysty 16 HG

Szkło bezpieczne

Rozbudowa zadaszenia tarasu profiline

Zadaszenie tarasu PROFILINE zostało tak przystosowane, aby w łatwy sposób można było je rozbudować o dodatkowe elementy. Uzupełnienie o ścianki boczne stałe lub drzwi przesuwne bezramowe, daje możliwość stworzenia wspaniałego ogrodu letniego, a dodatkowe akcesoria typu markizy czy oświetlenie LED dopełnią efektu i umożliwią dopasowanie stylu zadaszenia do gustu i życzeń klienta.

Chcesz wiedzieć więcej?