Płyty faliste i trapezowe Suntuf® wykonane z poliwęglanu to doskonały materiał na pokrycia dachowe, świetliki, daszki, szklarnie, wiaty garażowe, osłony miejsc parkingowych, itp. Jeśli szukają Państwo najlepszego tworzywa na wiatę samochodową czy domek na narzędzia do ogrodu, poliwęglan sprawdzi się idealnie w tej roli.

Poliwęglan posiada doskonałe właściwości fizyczne, wysoką wytrzymałość mechaniczną oraz szeroki zakres temperatur eksploatacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami tego materiału oraz z przykładami jego zastosowania w budownictwie, ogrodnictwie czy przemyśle.

Blacha z posypką czy tez precyzyjniej blachodachówka z posypka to doskonałe rozwiązanie na każdy dach. Z uwagi na niewielką wagę produktu w porównaniu z dachówkami ceramicznymi czy betonowymi może być stosowany zarówno w nowym budownictwie oraz do remontów dachów o starej konstrukcji. Blachodachówka z posypką Gerard to 60 lat doświadczenia w produkcji. Dzięki dopracowanej technologii i najwyższej jakości surowcom produkty te objęte są 50cio letnią gwarancją!

Kamienna posypka nałożona na powłokę stalową - chronioną stopem cynku, aluminium i magnezu, nadaje szlachetny wygląd, zabezpiecza mechanicznie, tłumi akustycznie, oraz zwiększa odporność na promieniowanie UV.

Najdłuższa na polskim rynku 10-letnia gwarancja Producenta na gradobicie

Rodzaje płyt Suntuf

Trapez bezbarwny

Falista bezbarwna

Falista dymiona

Trapez dymiony

Trapez grafitowy

Zastosowanie płyt Suntuf

Ogrodnictwo

Budownictwo i przemysł

Dom

Praktyczne porady odnośnie montażu

Chcesz wiedzieć więcej?