Zadaszenie tarasu SMARTLINE to kompletny produkt, przeznaczony do montażu wykonanego przez nasza firmę. SMARTLINE to produkt wyprodukowany w UE przez cenionego producenta firmę VERASOL. Obecnie, coraz rzadziej można spotkać dom jednorodzinny, który nie posiadałby tarasu. Nie ma się co dziwić, zwłaszcza jeżeli wziąć pod uwagę, z jaką wygodą i komfortem wiążą się poranki spędzone na tarasie.

SMARTLINE to praktyczne zadaszenie tarasowe dla Twojego domu, domku letniskowego lub garażu. Dzięki inteligentnej konstrukcji i unikalnemu systemowi mocowania może być szybko i łatwo zainstalowany.

SMARTLINE przeznaczony jest do montażu na twardej powierzchni. Zadaszenie posiada zintegrowany system odprowadzania wody deszczowej mieszczący się w profilu konstrukcji. Woda deszczowa spływa do ogrodu przednią częścią słupa.

Dach zadaszenia pokryty jest arkuszami przezroczystego poliwęglanu o grubości 10 mm. Poliwęglan w systemie zatrzaskowym nie wymaga stosowania uszczelek profili itp. Przezroczyste arkusze poliwęglanu przepuszczają do 75% światła.

Ilość słupów jest dopasowana do szerokości zadaszenia (2 lub 3). Do zestawu dołączona jest także instrukcja montażu w języku polskim.

Zadaszenie SMARTLINE jest dostarczany jako kompaktowy zestaw. Jedną z inteligentnych funkcji jest unikalny system mocowania. Piłowanie i wiercenie nie są konieczne.

Zadaszenie tarasu SMARTLINE to najtańsze rozwiązanie i najszybsze. Gdyż zadaszenia są już wyprodukowane i musza zostać jedynie złożone u klienta.

Galeria

Chcesz wiedzieć więcej?