Przełomowy produkt w dziedzinie pokryć płaskich, idealny wybór dla dachów o małym kącie nachylenia. Zoptymalizowany proces produkcji objęty jest całościowym programem kontroli naprężeń materiału. Pozwala to zachować płaski kształt dachu i prostolinijność profilu. Bratex Snap Lock to elegancki i ponadczasowy wybór.

Każdy arkusz posiada bezpłatne, obustronne zakończenie o długości 30 mm. Jedno z zakończeń arkusza jest zawijane do obróbki nadrynnowej zaczepowej F21.

Bezpieczeństwo i swoboda pracy. Wszystkie naroża arkuszy są ścięte na promień, co zmniejsza ryzyko zacięć, uszkodzeń ciała czy porysowania wrażliwych elementów dachu.

Panele posiadają na każdej ze stron rąbka nakrywającego fabrycznie zintegrowany dekielek, służący do zamknięcia otworu rąbka po zatrzaśnięciu arkusza. Z każdą paczką blachy bezpłatnie dostarczamy narzędzie służące do właściwego zamknięcia dekielka.

Wysokość całkowita rąbka wynosi aż 32 mm. Produkt wyraźnie odznacza się od innych rozwiązań o mniejszej wysokości profilu, prezentując niezwykle elegancką i oryginalną formę dachową.

Więcej o Snap Lock: