Bratex Standing Seam to zestaw komponentów do budowy dachów i elewacji. Pokrycie wykonywane jest ze specjalnie dobranych stopów metalu, przy użyciu właściwych akcesoriów, niezbędnych narzędzi, maszyn i profesjonalnego wsparcia technicznego. Panel dachowy lub elewacyjny produkowany jest ze stali, aluminium lub blachy cynkowej. Zapewnia najwyższą szczelność, trwałość i nadaje nieporównywalnego z żadnym innym pokryciem blaszanym charakteru powierzchni.

Rozwiązanie Bratex Standing Seam to aż trzy rodzaje materiału — najmocniejsza i najbardziej elastyczna stal, trwałe aluminium oraz klasyczna blacha cynkowa. Wybór odpowiedniego rodzaju blachy zależny jest od zapisów w projekcie, specyfiki obiektu lub preferencji inwestora.

Blacha na felc pozwala na różnorodne formowanie — jest bardzo plastyczna i podatna na obróbkę, można z niej wykonać niemalże każdy detal i nie ulega pękaniu. Jej specyfika pozwala na wykonanie wszelkich elementów wykończeniowych oraz kształtów połaci, w tym także tych ze stylem zdobionym, np. dla obiektów sakralnych.

Więcej o Standing Seam: