Blacha z posypką , blacha gonto-podobna czy warto ją kupić?

Nasi klienci bardzo często pytają o blachę z posypką, czy warto zapłacić nieco więcej za ten produkt czy on jest wart swojej ceny? TAK warto !!! to krótka i konkretna odpowiedź jakiej najczęściej udzielam. W naszej ofercie znajduje się Blacha jednego z najstarszych, największych i najbardziej znanych producentów takich pokryć czyli firmy Gerard Roofs  https://rettap.pl/gerard/ .

Gerard Ahi Roofing jest wiodącym światowym producentem dachówek stalowych z naturalnym kruszywem skalnym.

W 1957 roku, założyciel firmy Lou Fisher, innowator i biznesmen z Nowej Zelandii, wynalazł pierwszą na świecie stalową dachówkę powlekaną łupkami kamiennymi. W ciągu następnych pięciu dekad ta koncepcja została opracowana z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii umożliwiających Dachom AHI szybki rozwój z czterema zakładami produkcyjnymi na czterech różnych kontynentach, włączając Europejska siedziba w Belgii.

Blacha z posypką czy tez precyzyjniej blachodachówka z posypka to doskonałe rozwiązanie na każdy dach. Z uwagi na niewielką wagę produktu w porównaniu z dachówkami ceramicznymi czy betonowymi może być stosowany zarówno w nowym budownictwie oraz do remontów dachów o starej konstrukcji. Blachodachówka z posypką Gerard to 60 lat doświadczenia w produkcji. Dzięki dopracowanej technologii i najwyższej jakości surowcom produkty te objęte są 50cio letnią gwarancją!

Kamienna posypka nałożona na powłokę stalową – chronioną stopem cynku, aluminium i magnezu, nadaje szlachetny wygląd, zabezpiecza mechanicznie, tłumi akustycznie, oraz zwiększa odporność na promieniowanie UV.

Nasze oświadczenie pokazuje iż w rejonach gdzie przeszły letnie nawałnice z gradem bardzo często dochodzi do uszkodzeń poszycia dachu. Przy dachówkach ceramicznych i betonowych dochodzi do pękania dachówek , lub ich wyrywania. Przy blachach dachowych bardzo duże gradziny mogą uszkodzić ( zagnieść ) blachę . nadaje się ona do użytku jest szczelna i spełnia swoją funkcję ale wizualnie nie spełnia oczekiwań klientów. 

Klienci którzy mieli na dachu blachę z posypką Gerard nigdy nie ponieśli strat związanych z takimi zjawiskami pogodowymi. 

Produkt ten jak już wspomniałem jest odporny na grad, wiatr, stanowi naturalną barierę przeciw zsuwającemu się śniegowi i jest znacznie cichszy niż klasyczna blacha. 

Nasi klienci mają do wyboru pełny zakres kolorów i modeli jakie oferuje firma Gerard. 

Zachęcamy do zapoznania się z różnymi rodzajami spośród naszej oferty:

https://rettap.pl/alpine-2/, https://rettap.pl/classic/, https://rettap.pl/corona/, https://rettap.pl/diamant/, https://rettap.pl/eleganta/, https://rettap.pl/heritage/, https://rettap.pl/alpine/, https://rettap.pl/senator/